AKILLI İÇERİK HİZMETLERİ

Farklı bilgi kümeleriniz birbiriyle iletişime geçsin, bu bilgilerden iç görü elde edip akıllı çıkarımlar yapın ve verilerinizden hızlı bir biçimde en fazla değeri yaratabilmenizi sağlayan bulut yerlisi (CSP) İçerik Hizmetleri Platformu ile verilerinizi yönetin ve güvenliğini sağlayın. Iron Mountain InSight, modern Yapay Zekâ tabanlı içerik uygulamaları ve birleştirilmiş arama özellikleri sayesinde içeriğiniz her nerede olursa olsun en yüksek değeri elde etmenize yardımcı oluyor.

Iron Mountain InSight®
‹ GERİ DÖN

BULUT SAKLAMA & VERİ AKTARIMI

Dijital veri, medya ve dijitalleşmiş fiziksel belgeleriniz için bulut ve veri merkezi çözümlerimizle, fiziksel belgeleriniz için yangın riskine karşı oksijenden arındırılmış özel odalar ve fiziksel arşivleme tesislerimiz ile yanınızdayız. Dilediğiniz anda verinize ulaşabilmeniz için verinizi yönetiyor, aktarımını sağlıyor ve size uygun formatta güvenle saklıyoruz.

 
Veri Yönetimi
‹ GERİ DÖN

VERİ MERKEZLERİ VE BARINDIRMA

Artan taleplere yanıt verebilmek için hibrit BT yapısına geçiş yapın. Güvenilir, sürdürülebilir, yasalara uyumlu ve gerektiğinde kolayca erişebileceğiniz veri merkezlerimizle ve yenilikçi yaklaşımımızla, işletmeniz için son derece önemli olan altyapıyı sunuyoruz. Dünyanın en başarılı veri taşıma firmaları ile bulut, BT ve yönetilebilir hizmet sağlayıcılarından hizmet almanızı sağlıyor; regüle edilen sektörleri kapsamlı yasal uyum programlarımız ve güvenlik protokollerimizle destekliyoruz. Yeşil Enerji Sertifikası ile sürdürülebilirlik, yeşil enerji ve sera gazı emisyonunu azaltma hedeflerinize ulaşmanızı sağlıyoruz.

‹ GERİ DÖN

GÜVENLİ SAKLAMA VE LOJİSTİK HİZMETLERİ

İşletmeler günlük ihtiyaçlardan olağanüstü durumlara kadar her türlü bilgi ve en değerli varlıklarını korumamız ve dilediklerinde erişimlerini sağlamamız için bize güveniyorlar. Arşivinizi, dijital medya kayıtlarınızı, değerli sanat eserlerini ve tarihi eserleri envanterinizi yöneterek güvenle saklamanın ötesinde, iş akışlarımız üzerinden de erişim sağlıyoruz.

 
‹ GERİ DÖN

BELGE VE BT DONANIMI - GÜVENLİ  İMHA

Belgelerin, verilerin ve BT donanımının güvenli ve çevre dostu bir şekilde imha edilememesi işletmenizin verileri, marka bilinirliği ve en önemlisi de çevre üzerinde olumsuz sonuçlar doğurabilir. Iron Mountain olarak sürdürülebilir bir programla kullanım süresi dolmuş belge, veri ve BT donanımınızı güvenli bir şekilde geri dönüştürüyor ya da imha ediyoruz.

 
Güvenli İmha
‹ GERİ DÖN